Meizu K52 Benchmarklarda Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Meizu K52 Benchmarklarda Ortaya Çıktı

teknik destek

GFX Benchmark sitesinde ortaya çıkan bir görüntü Meizu K52 kod adlı telefonu ortaya çıkardı. Çinli üreticinin 160$ civarı satması beklenen telefonun sızan özelliklerine bakıldığında fiyat/performans canavarı olması mümkün.

Meizu K52; 8 çekirdekli 1.7 gHz hızında çalışan MediaTek MT6752 işlemci ile geliyor. 64 bit destekli bu işlemcinin aynı zamanda LTE desteği de bulunuyor. Meizu MX4‘te bulunan MT6595 kadar güçlü bir işlemci olmasa da, günlük performans anlamında ondan geri kalmayacağı kesin. 2 GB RAMe sahip telefonda 4.6 inç Full HD ( 1920 x 1080 piksel) ekran bulunuyor. Mali T760 GPU kullanan Meizu K52′ de, 16 GB dahili hafıza bulunuyor. Android 4.4.4 KitKat ile gelecek telefonun kameraları hakkında ise bir bilgi bulunmuyor.

1Meizu-K52

Telefon hakkında iki tane benchmark skoru bulunuyor. GFX Manhattan ve T-Rex test puanlarına baktığımızda, telefon Oppo U3 kadar puan alsa da, Meizu MX4 ya MX4 Pro’nun yanına yaklaşamıyor. Telefonun satış fiyatı düşünüldüğünde, kendine orta sıralarda yer bulması normal. Sızan haberlere göre, Xiaomi’de K52′ ye rakip kendi telefonunu hazırlıyor. Telefonun piyasaya ne zaman sürüleceği henüz belli değil. Meizu K52 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Meizu K52

Kaynak: GFX Bench

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!