Meizu M1 Bir Dakikada 100,000 Adet sattı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ülkemizde de satışına başlanan Meizu MX4 ile popülerliği artan Çinli üretici Meizu, 2014 yılında yakaladığı büyük başarı ve iyimser tabloyu 2015’te de devam ettirmek istiyor. Meizu M1 Note’un küçük boyutlardaki kardeşi olan ve 28 Ocak’ta tanıtılan Meizu M1, sadece bir dakika içerisinde 100,000 adet satış yaparak büyük bir başarıya imza attı.

teknik destek

Meizu’nun M1 satışındaki bu başarısının ardından yeni yılın da başarılı geçireceği belli oluyor. Meizu M1’ye yönelik şimdilik sadece Çin’de satışa açılan ve bir dakikada ciddi adetlerde satış yapmanın yanı sıra, önemli boyutlarda talebin de olduğu belirtiliyor.

5 inç’lik 720p (1280×768 piksel) ekrana, 1.5GHz hızında quad-core MediaTek MT6732 işlemciye, 1GB RAM’e, 8GB dahili hafızaya ve 128GB’a kadar microSD kart desteğine, 2500mAh bataryaya ve daha bir çok güzel özelliklere sahip Meizu M1’in ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda bilgi yok.

Ayrıca Meizu’nun, Türkiye’de en çok beklenen ürünü olan Meizu Mx4 Pro’yu da ne zaman getireceği konusunda henüz net bir bilgi yok ve kullanıcılar net bir tarih bilgisini merakla bekliyorlar.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın