Meizu MX4, AnTuTu Üzerinde 52.811 Skoruna Ulaştı.

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Bir çok kullanıcı Meizu MX5 akıllı telefonun yeni özellikler ile birlikte gelmesini bekliyor. Yaklaşan Eylül ayı itibariyle, çıkış tarihi ufukta baş göstermeye başladı. Daha önce sızan görüntülerinde son derece ince çerçeveye sahip olduğunu, üzerindeki işçiliğinin estetik olduğunu söylemek mümkün. Sharp AQUOS Kristal smartphone’ye sahip yeni Meizu MX4 AnTuTu kriter sitesinde almış olduğu 52811 skoru ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Bu özel puanı almasında söylentilere göre Pro sürümün kullanılarak elde edildiği düşünülüyor. Meizu MX4 içindeki 2.2GHz MT6595 işlemci sayesinde bu rakama ulaştığı da söylentiler arasında.

Meizu MX4 ile ilgili diğer özellikler hakkında da bir takım sızıntılar yaşandı. 1152×1920 piksel çözünürlük gibi MX4’e Pro sürümünün gelmesi durumunda 2K çözünürlüğü desteği ile 5.4inç boyutunda olacak ve Samsung Exynos 5 Octa CPU ile çalıştırmak mümkün olabilecek.

meizu-antutu

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir