Meizu MX4 and MX4 Pro İçin Android 5.0 Lollipop Önümüzdeki Ay Başlıyor!

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Ülkemizde de Geçtiğimiz günlerde satılmaya başlayan, fiyatına rağmen üst segment cihazların neredeyse hepsinden daha iyi performans veren Meizu MX4 ve henüz ülkemizde satılmayan MX4 Pro için Android 5. Lollipop güncellemesi önümüzdeki aydan itibaren başlıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

AnTuTu testlerinde Note 4 gibi cihazları daha geçerek ilgiyi üzerine çeken Meizu MX4, rakiplerine göre 3’te 1 fiyata sahip olması sebebiyle yüksek talep gördü. Gerek performansı gerek ise malzeme kalitesiyle takdiri hak eden Meizu MX4, şimdi de Android 5.0 Lollipop güncellemesini bir çok üst segment Android cihaz üreticisinden daha erken vererek başarısını devam ettiriyor.

Üreticilerin, kullanıcıların neyi istediğini anlamaları gerekiyor ve şuanda kanaatimce bunu en iyi anlayan firmalardan biri Meizu.

21 Ocak’ta Türkiye lansmanıyla ülkemizde de satışına başlanan, 5.4 inç 1152 x 1920 piksel çözünürlükte ekrana, sekiz çekirdekli (Quad-core 2.2 GHz Cortex-A17 & quad-core 1.7 GHz Cortex-A7) MediaTek işlemciye sahip Meizu MX4’ün 16GB’lık gri rengi 999TL’den, gümüş ve altın rengi ise 1049TL’den satılıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir