Merak Edilen Soru Yanıtını Buldu: Galaxy Note 3’ün Türkiye Fiyatı Netlik Kazandı

blank

Galaxy Note ve Note II satışlarında 40 milyon satış rakamına ulaşan Samsung, Note serisinin 3. jenerasyonunu ise geçtiğimiz günlerde sonra eren IFA Berlin 2013 etkinliğinde tüketicilerin beğenisine sunmuştu. 3GB RAM ve 4K video gibi önemli detayları bünyesinde barındıran dev telefon, sahip olduğu diğer donanım özellikleri (5.7-inç Super AMOLED ekran, Snapdragon 800, Exynos octa 5420, 3.200mAh batarya, gelişmiş S-Pen deneyimi) ile göz doldurdu.

teknik destek

Tanıtıldıktan kısa bir süre sonra dünyanın farklı noktalarında ön sipariş süreci başlatılan telefon, 26 Eylül itibariyle 149 ülkede raflardaki yerini alacak. Söz konusu ülkelerden biri de Türkiye olacak ve bu noktada telefonun sahip olacağı fiyat da netlik kazanmaya başladı.

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden Turkcell gün içerisinde kendi mağazalarında satışa sunacağı Galaxy Note 3 için ön sipariş sürecini başlattı. Ön sipariş veren ilk 150 kişiyi ise büyük bir sürpriz bekliyor olacak. Turkcell, sipariş veren ilk 150 kişiye Samsung’un ilk akıllı saat çözümü olan Galaxy Gear modelini hediye edecek. Akıllı saat için belirlenen fiyat ise 799 lira.

İlk 500 kişi içerisinde sipariş verenler ise 129 lira değerindeki S View kılıf hediye edilecek. Gelelim telefonun fiyatına; Turkcell’in 32GB’lık Galaxy Note 3 için belirlediği fiyat ise 2.199 lira olurken, sevkiyata ise 30 Eylül’de başlanacak.  Telefonun fiyatı hakkında düşüncelerinizi alt bölümde yer alan yorumlar kısmına bırakmayı unutmayın.

Not: Son dönemin en popüler modellerinden biri olarak gösterilen LG G2, ülkemize 1600 liradan giriş yaptı.

IMAGE_150x250

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!