Merakla Beklenen General Mobile Discovery Elite için Ön Sipariş Süreci Başladı

Discovery ile geçtiğimiz yıl iyi bir çıkış yakalayan General Mobile, fiyat/performans noktasında iddialı bir modelle bir kez daha karşımıza çıktı. MWC 2014’ten sonra teknik özellikleri ve tasarımı gün yüzüne çıkan Discovery Elite, General Mobile’ın üst sınıfta konumlandırılacak ilk akıllı telefonu olacak. Kısa süre içerisinde ülkemizde raflarda olacak akıllı telefon için Telpa ön sipariş sürecini resmen başlattı.

Andronova

Henüz stoklarda bulunmayan telefon KDV dahil 1.299 liralık fiyatla kullanıcıların karşısına çıkacak. İlk aşamada siyah ve beyaz renk seçeneklerinin mevcut olacağı akıllı telefonun ilerleyen dönemlerde renk yelpazesinin genişlemesi bekleniyor.

5.5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü IPS LCD ekranla donatılan telefonun güç birimini Krait 400 mimarisine sahip dört çekirdekli Snapdragon 800 MSM8974 işlemcisi oluşturacak. Adreno 330’un eşlik ettiği söz konusu işlemci ülkemizde satışta bulunan Xperia Z1 ve LG G2’nin de güç birimini oluşturmaktadır.

Bellek tarafında ise 3GB RAM ve 32GB dahili depolama karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra üst sınıf akıllı telefonda OmniVision üretim 16MP çözünürlüklü arka kamera, 8MP ön kamera, Bluetooth 4.0, GPS/GLONASS ve 2.500mAh kapasiteli pil yer almaktadır.

Geçtiğimiz yıl ürün yelpazesini sadece Discovery ile sınırlı tutan General Mobile 2014 yılında ise Discovery Elite 3GB’nin yanı sıra aynı modelin 2GB RAM’e sahip versiyonu, Discovery 2 ve Discovery Elite mini modellerini karşımıza çıkaracak.

Discovery Elite

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.