Merakla Beklenen Motorola Moto X Cephesinden Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Hakkındaki ortaya çıkan tüm iddiaları bir araya getirsek roman olabilecek Moto X, mayıs sonunda gerçekleşen AllThingsD D11 konferansına katılan Motorola CEO’su Dennis Woodside tarafında resmi olarak onaylanmış ve söyleşi esnasında telefona dair bazı detaylar aktarılmıştı.

Andronova

Moto X adını alan telefonun bütçe dostu bir fiyattan satışa sunulacağı bildirilirken, yaz döneminde duyurusu beklenen telefonun OLED ekranı Güney Kore’den temin edilecek ve telefon yenilikçi sensörlere sahip olacak. Söz konusu sesörlerin bazı akıllı eylemler gerçekleştireceği bildirilmişti.

Moto X’in lansman tarihi yaklaştıkça telefon hakkında daha fazla detay ortaya çıkarken, mobil dünyasının en popüler ve güvenilir kaynaklarından biri olacak @evleaks, telefonda yer alması beklenen bazı teknik detayları Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

1.7GHz frekans hızında Qualcomm’un çift çekirdekli Snapdragon S4 Plus MSM8960 yongasından güç alçağı bildirilen telefonda, HD çözünürlüklü ekran, 2GB RAM, 16GB dahili depolama birimi, 10MP çözünürlüklü arka kamea, 2MP ön kamera ve Android 4.2.2’nin yer alacağı belirtiliyor. Dahili depolamanın yanı sıra microSD kart desteği de sunması beklenen telefonda 4.5 ya da 4.7-inö boyutunda AMOLED ekranın yer alması bekleniyor.

Orta sınıf için ideal detaylar sunan telefonun sağlayacağı başarı, elbette oluşturulacak pazarlama ve fiyat politikasıyla ilgili olacaktır.

kaynak: AndroidAuthority

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın