Metal Çerçeveli Galaxy Alpha’nın İlk Fiyat Bilgisi ve Yeni Sızıntıları

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

iPhone 6’nın rakibi olacak metal çerçeveli Galaxy Alpha’nın yeni görüntüleri yayınlandı. Bir önceki sızıntıda telefonun beyaz rengi ortaya çıkmıştı. Yeni görüntüler de ise bu defa Galaxy Alpha’nın siyah renk seçeneğine göz atıyoruz.

Samsung’un metal çerçeveli ilk Android telefona Galaxy Alpha’nın yeni görüntülerinde iPhone 5S’den daha ince bir yapıda olduğu görülüyor. iPhone 5S 7,7mm kalınlıkla piyasanın en ince telefonlarından biri. Doğrudan iPhone 6’yı hedef alacak Galaxy Alpha, iPhone 5S’ten daha ince bir kasayı barındırıyor. Alt bölümden sızan yeni görüntülere göz atabilirsiniz.

Galaxy Alpha’ya ilişkin gelişmeler bunlarla sınırlı değil. 13 Ağustos’ta resmiyet kazanacak ve eylül ayında raflarda olacak akıllı telefonun ilk fiyat bilgisi de geldi. İngiltere’de ön siparişe açılan akıllı telefon tasarımıyla her ne kadar göz doldursa da ilk gelen fiyat bilgisiyle pek çok kullanıcıyı üzecektir. Telefon İngiltere’de 549£’den (yaklaşık 2.000 lira) ön siparişe açıldı. Galaxy Alpha’yı ön siparişle satın alanlar telefona eylül ayında sahip olacak. Bu fiyat bilgisiyle Galaxy Alpha’nın Türkiye fiyatının Galaxy S5’ten aşağı olmayacağı anlaşılıyor.

Telefonda 4.7-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, sekiz çekirdekli ve 64-bit destekli Exynos 5433 işlemci, 2GB RAM, 32GB dahili depolama, 12MP arka kamera, 2.1MP ön kamera, parmak izi tarayıcısı,  Bluetooth 4.0, LTE ve çıkarılabilir pil yer alacak.

1 (2)123

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir