Metal Kasalı Galaxy F İlk Kez Canlı Görüntülendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un metal kasa ya da çerçeveli Galaxy F modelini duyuracağı ihtimali gün geçtik artıyor. Evleks tarafından bir süredir basın görüntüleri yayınlanan Premium özellikteki akıllı telefon ilk kez canlı görüntülendi. Önümüzdeki haftalarda tanıtılacak akıllı telefonda Galaxy S5 LTE-A modelinde olduğu gibi Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran ve 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemcisi yer alacak.

teknik destek

Sadece sağ üst köşesinden bir görüntü veren Galaxy F, ön tasarımı itibariyle Galaxy S5’ ile aynı. Metal/alüminyum çerçeve ise bizlere iPhone 5/5S modellerini anımsatmadı değil. Galaxy F için yine de arka bölümde plastikten oluşan çıkarılabilir kapak kullanılacağı iddiası hakim.

Samsung eylül başında Galaxy Note 4’ü lanse edecek. Samsung’un üstün özellikli iki akıllı telefonu aynı dönemde duyurmak istemeyeceği, bu sebeple Galaxy F’i eylül sonrasına bırakacağı tahmin ediliyor.

Samsung aynı zamanda yakın zamanda Snapdragon 805 işlemcili ve Quad HD Super AMOLED ekrana sahip Galaxy S5 LTE-A modelini duyurdu. Söz konusu model sadece Güney Kore’de satışa sunulacak. Bu ihtimali de göz önüne aldığımızda Galaxy F uluslararası arenada satışa sunulacaktır.

gsmarena_001

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!