Metal Kasalı Galaxy F, LG G3 Gibi İnce Çerçevelere Sahip Olacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un uzun süreden beri konuşulan ve metal kasaya sahip olduğu iddia edilen telefonu Galaxy F kameralara bir kez daha yakalandı. Galaxy S5 ile yan yana görüntülenen telefonun tasarım noktasında Galaxy S5’ten daha şık durduğunu ifade ediliriz, zira Samsung telefonda metal malzemenin yanında LG G3’te olduğu gibi sınırları zorlayan bir incelikte çerçevelere yer verdiğini görüyoruz.

teknik destek

Galaxy F’in arka bölümünde metal malzeme kullanılacağı ciddi anlamda dillendirilse de, bu durum henüz netlik kazanmış değil. Son sızan resimler daha önce bir çerçevenin benimsendiğini bizlere gösterirken, aynı zamanda telefonda yer verilen ekranın Galaxy S5’ten bir miktar daha büyük olduğu görülüyor.

Samsung üst düzey akıllı telefonda muhtemelen 5.2 ya da 5.3-inç büyüklüğünde bir ekran kullanacak. Söz konusu ekran Super AMOLED yapıda olacak ve çözünürlük ise Quad HD (1440 x 2560 piksel)seviyesinde olacak.

Yakın zamanda resmen duyurulmasını beklediğimiz telefonun donanım bileşenlerini güvenilir kaynaklardan biri olan @evleaks günler öncesinde duyurmuştu. Ekran dışında öne çıkan diğer bileşenler; 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 805 CPU, Adreno 420 GPU, 3GB RAM ve OIS destekli 16MP çözünürlüklü kamera şeklinde sıralanabilir.

1

2

kaynak: phonearena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!