Metal Kasalı LG G5 Şubat Ayında Geliyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G5’in çıkış tarihi ve bazı önemli özellikleri belli oldu.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Geçtiğimiz Nisan ayının sonlarında resmi olarak tanıtılan ve bir çok kişinin beğenisini kazanan LG G4 modelinin ardından, gözler LG‘nin yeni amiral gemisi G5 modeline çevrildi. Gerek kasa tasarımı, gerek ise donanımsal özellikleri konusunda beklentilerin yüksek olduğu yeni LG G5 modeline yönelik sızdırılan yeni bilgiler, kullanıcıları memnun edeceğe benziyor.

Tamamen yeni amiral gemisine odaklanan LG, yeni amiral gemisinde 5.6 inç QHD ekran kullanacak ve deri kapak seçeneği yerine, tamamen metal gövde ile premium cihazlar arasında yer alacak.

1/2.6 inç 16MP kemaraya sahip LG G4 modeline göre daha büyük 1/2 sensörlü 20MP veya 21MP çözünürlükte kameraya sahip olacak olan LG G5 modeli, gelişmiş parmak izi okuyucunun haricinde ek güvenlik seçeneği olarak Lumia sitilinde göz tarama özelliğine de sahip olacak.

lg g5 goruntu

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

LG G5 Çıkış Tarihi

Gücünü Qualcomm‘un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 820 yongasından alacak olan G5 modeli, önümüzdeki yılın en çok konuşulacak cihazları arasında olmaya hazırlanıyor ve kaynakların verdiği bilgilere göre LG, yeni amiral gemisi için acele ederek Şubat ayında tanıtım yapmaya hazırlanıyor.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak