Microsoft Arrow Launcher Andorid Uygulaması Yayınlandı

blank

Microsoft’un Android için hazırladığı arayüz uygulaması Arrow Launcher‘a yönelik bilgileri, kısa süre önce sizlerle “Microsoft’un Arrow Launcher Andorid Uygulamasının APK Dosyası Sızdırıldı” başlığı altında paylaşmıştık.

teknik destek

Şimdi, uzun soluklu BETA sürümünden sonra Microsoft Arrow Launcher Android uygulaması Google Play Store‘da resmi olarak yayınlandı.

Android işletim sisteminin en büyük nimetlerinden biri olan, kullanıcıların Android işletim sisteminin arayüzünü tamamen değiştirmelerine olanak tanıyan Launcher (başlatıcı) uygulamaları, kullanıcılar arasında oldukça popülerler.

Microsoft‘ta yayınladığı Launcher uygulamasıyla Android kullanıcıları için oldukça farklı bir arayüz deneyimi sunuyor.

microsoft-arrow-launcher-goruntu1Diğer Android Lacunher uygulamalarına göre arayüz olarak farklılığını hissettiren Arrow Launcher uygulaması, ihtiyacınız olan uygulama, rehberdeki kişiler ve daha bir çok şeye hızlıca ulaşmanızı sağlayacak bir arayüzle geliyor.

microsoft-arrow-launcher-goruntu2

Uygulamalar, Kişiler, Hatırlatıcılar ve Son uygulama bildirimleri gibi dört ana başlığa odaklanmış olan Arrow Launcher, aynı zamanda Widget (bileşen) desteği de sunuyor.

Microsoft Arrow Launcher Android uygulamasını doğrudan telefonunuza yüklemek için Arrow Launcher indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan indirebilirsiniz ve Microsoft’un arayüz deneyimini Android telefonunuzda keşfedebilirsiniz.

Ayrıca YouTube kanalımızda paylaştığımız detaylı inceleme videomuzu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!