Microsoft Translator Uygulaması Android ve iOS İçin Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Akıllı telefonlarlar hayatımıza giren çeviri uygulamaları sayesinde, artık İtalya’da bir restorandaki menüyü anlamak, bir Japon’la konuşmak hayal olmaktan çıktı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Gerek yazarak çeviri yapma gerek ise resmini çekerek ve hatta sesli olarak dinleterek istediğiniz dili birbirleriyle çevirmek çok kolay bir hale geldi.

Bunlardan en popüleri olan Google Çeviri (Google Translate) uygulaması en popüler çeviri servisi olarak bilinirken, Microsoft Tanslator uygulamasıyla Windows Phone ve masaüstü sürümünde faaliyet gösteriyordu.

Şimdi, Microsoft Translator uygulaması Android ve iOS platformları için sesli çeviri özelliğiyle birlikte yayınlanarak indirmeye sunuldu.

Microsoft Tanslator uygulamasını Android için doğrudan telefonunuza indirmek istiyorsanız Microsoft Translator indir bağlantısından ulaşacaksınız.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir