Microsoft ve Xiaomi, Blackberry’yi Satın Almayı Düşünüyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı telefon pazarında azımsanamayacak payı bulunan, ancak iPhone ve Andorid sonrası hızla pay kaybeden Blackberry‘de işler geçen yıla göre daha iyi gidiyor ve elbette bunda Blackberry Passport modelinin de payı da var.

teknik destek

Ancak daha da önemlisi, Blackberry‘nin yazılım alanına verdiği ağırlıkla birlikte şuanda bu sektörde güvenlik alanında sözü dinlenen bir şirket olması ve güvenli yazılımlarının artık tüm cihazlarda çalışması Blackberry‘nin asıl hangi alana hitap ettiğini gösteriyor.

Bunu gören Microsoft ile Xiaomi ve hatta Huawei ve Lenovo‘nun da aralarında bulunduğu devler Blackberry‘ye yatırım yapmak istiyor. Hatta Microsoft, Blackberry‘nin potansiyel satın alma değerinin hesaplanması için yatırım şirketlerine başvuru yaptı bile.

Sonuç ne olur bilinmez, ancak Blackberry’nin satın alınması taşları yerinden oynatabilecek potansiyele sahip.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın