Microsoft’un IFA 2015 Hazırlıkları Başladı!

media 13298

IFA 2015 Bu yılın en büyük tüketici elektroniği fuarlarından biri olacak, sonbaharda Berlin’de gerçekleştirilecek olan IFA 2015 fuarına Microsoft damgasını vurmaya hazırlanıyor.

teknik destek

Şirket IFA ya odaklanarak tüm hazırlıklarını sürdürüyor. Microsoft fuarda mobil telefonlardan dizüstü bilgisayarlara ve tabletlere yönelik tüm Windows 10 cihazlarını sergileme fırsatı bulacak.

Microsoft’un standında partnerlerinin ürünleri de sergilenecek, Lenovo, Asus ve Acer gibi iş ortaklarının Windows 10‘a yönelik ürettiği 2016 dizüstü teknolojisine sahip bilgisayarları da standda yer alacak. Yeni Surface tabletler ile yeni nesil 2 farklı üst seviye Lumia cihazların tanıtımı yapılacak. Ayrıca yeni uygulamalarıyla birlikte HoloLens’in tanıtılması da bekleniyor.

Son kullanıcıya yönelik ürünlerinin dışında Microsoft kurumsal çözüm olarak geliştirdiği ürünleri de daha fazla öne çıkararak tanıtımlarını yapacak. Windows 10, kurumsal tablet kullanımını öne çıkaran ve buna yönelik geliştirilen bir teknoloji, dolayısıyla Windows 10’ un kurumsal tablet yüzü ve özellikleri de IFA 2015‘te sergilenecek.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın