Microsoft’un Yeni Uygulaması Office Remote for Android Yayınlandı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Microsoft, yeni Windows 10 işletim sistemi üzerindeki çalışmalarını sürdürürken bir taraftan da Android platformuna yönelik uygulamalarını geliştirmeye devam ediyor. Office Remote uygulaması daha önce Windows Phone 8 için sunulmuştu. Şimdi Microsoft attığı yeni adımla Android kullanıcılarına da yayınladı. Office Remote indir

Sponsorlu reklam

Bu uygulama sayesinde Bilgisayarınıza indireceğiniz bir programla ve Bluetooth teknolojisi aracılığıyla PowerPoint sunumlarınızda ki pek çok farklı özelliği kontrol edebiliyorsunuz. Sunumunuzu açabiliyor, slaytlar arasında geçiş yapabiliyor, sunumunuza eklediğiniz ses ya da görüntü dosyalarını çalıştırabiliyorsunuz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Office Remote uygulaması Excel ve Word dosyalarıyla da uyumlu olarak çalışıyor. Excel ve Word dosyaları için uygulama ile birlikte yakınlaştırma, sayfa atlama, sayfa üzerinde hareket edebilme gibi özelliklerden yararlanabiliyorsunuz. Excel ve Word dosyalarınız daha düzenli bir şekilde yansıtılıyor ve sunumda problemler yaşanmasının önüne geçiliyor.

Sponsorlu reklam

Office Remote indir

image
Office Remote for Android

Ancak uygulamayı Android cihazınıza indirdikten sonra işlevleri kullanabilmek için Microsoft Office 2013 ve üstü sürümünü kullanmanız gerekiyor.

Office Remote for Android uygulamasını doğrudan indirmek için Office Remote for Android indir bağlantısına veya Google Play Store’dan indirmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Microsoft Office Remote PC Setup programını da bu bağlantıyı kullanarak indirmeniz ve kurmanız gerekiyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak