Minecraft Story Mode APK indir ücretsiz yayınlandı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Minecraft Story Mode APK indir ücretsiz yayınlandı. Minecraft hikaye modu APK dosyasını Google Play Store' den ücretsiz indirebilirsiniz. Android Samsung Galaxy, LG, Sony, HTC.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Minecraft Story Mode 6, Minecraft Story Mode 7 ve Minecraft Story Mode 8 bölümleri indirme ve içerik için satın alarak devam edebilirsiniz. Jesse, erkek ve kadın kahramanlarla karşısında tehlikeli bir maceraya atılmaya var mısınız?

Arkadaşlarınızla efsane savaşlara hazır olun. Savaşçı, Redstone Mühendisi, Griefer ve Mimar; Ender Dragon avcıları. Minecraft, yeni çıkardığı Minecraft Story Mode oyununu artık cep telefonu ve tabletlerde yerini aldı. Çıkışı çok yeni olmasına rağmen şuana kadar Google Play mağazasından 207.599 kişi oyunu Android cihazlarına indirdi.  

Minecraft Story Mode minimum sistem gereksinimleri özellikleri

Minecraft hikaye modu sistem gereksinimleri İşlemci olarak: 1.2GHz çift çekirdekli. Önerilen RAM bellek: 1GB ve Grafik işlemci olarak: Adreno 300, Mali-T600, PowerVR SGX544 ve Tegra 4. Minecraft Story Mode destekleyen cep telefonları (örnek olarak verildi) Samsung Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7 / Edge, HTC One M7, LG G2, G3, G4, G5 ve Motorola Moto X Minecraft Story Mode desteklenmeyen cihazlara örnek: Nexus 7 2012, Samsung Galaxy S5 Mini, Galaxy Tab 4 ve alt modeller.

Minecraft Story Mode oyununu buradan play.google.com/store/apps/details?id=com.telltalegames.minecraft100 ücretsiz indirebilirsiniz.  

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Minecraft Story Mode APK indir ücretsiz yayınlandı

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak