Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun Dua ile…

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun Dua ile…

teknik destek

Peygamberimiz (SAS) ihsan ve ikram dolu mucizevi bir yolculukla Allah (CC) yüksek huzuruna kabul edildiği Miraç gecesi, Recep ayının 27. gecesinde gerçekleşen Peygamberimizin Mescid-i Haram’ da başlayan sonra Mescid-i Aksa’ ya oradan ise Allah (CC) sonsuz ayet ve kudretine ulaşmak için semaya uzanan yolcuğu. Bu yolculuk ile ilahi hikmet ve bereketi barındıran manevi bir yolculuktur.

Miraç’ ın önemi: Allah (CC), Mirac’ da Peygamber efendimize verdiği İslamın anahtarı olan beş vakit namaz, Peygamberlerden hiçbiri Sen’ den önce, ümmetlerin hiçbiri de Senin ümmetinden önce cennete girmeyecek ve Bakara Sûresi’ nin son 2 âyet-i. Ümmetinden şirke düşmeyenler için büyük günahların affedildiği haberinin verilmesi.

Miraç kandilimiz mübarek olması dileğiyle sözlerime Cebrâîl aleyhisselâm ile Peygamber efendimiz arasındaki şu sözlerle noktalıyorum. “ Ey Allâh’ ın Rasûlü! Buradan öteye yalnız gideceksin! ”  Peygamber efendimiz, “ Niçin ey Cibrîl?” Cebrâîl aleyhisselâm, “ Cenâb-ı Hak bana buraya kadar çıkma izni vermiştir. Eğer buradan ileriye bir adım atarsam, yanar kül olurum! ”

Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun Dua ile…

Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun Dua ile...

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!