MIUI v6 Arayüzünün Ekran Görüntüleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xiaomi bugüne kadar genel hatlarıyla ios arayüzünden ilham alan MIUI kullanıcı arayüzünü 16 Ağustos’ta dağıtıma sunacak. Geçtiğimiz haftalarda resmiyet kazanan Mi4’te ilk olarak rastladığımız MIUI v6 kullanıcı arayüzünün bazı ekran görüntüleri yayınlandı.

teknik destek

MIUI v6’nın internete servis edilen ekran görüntülerinden anlaşıldığı kadarıyla Xiaomi bu defa Apple’ın iOS’undan değil de  HTC’nin Sense arayüzünden ilham almış görünüyor. Eylem çubuğu ve durum çubuğu tasarımı her iki şirketin tasarım dilinin birleştiğini açıkça ortaya koyuyor.

Öte yandan Xiaomi’nin MIUI v6’da yer verdiği oklar ve diğer ikonlardan Android L’nin Materyal Tasarım dilinden de ilham aldığını söyleyebiliriz. Arayüzdeki en önemli detaylardan biri de Çinli üreticinin altıncı versiyonla birlikte MIUI arayüzünü canlandırması oldu.

MIUI v6 hakkındaki tüm detayları 16 Ağustos’taki resmi dağıtım sonrasında göreceğiz. Yeni versiyon kısa süre içerisinde geliştiricilerin yardımıyla Android ekosistemindeki üst düzey pek çok telefona uyarlanacaktır.

1234

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!