Mobil kaza tutanağı indir dene

blank

Kazalarda kağıt tutanak dönemi kapanıyor. Devlet resmi bir uygulama ile artık mobil cihazlardan kaza tutanağı doldurulabilecek. Kaza tutanağı nasıl kullanılır doldurulur ve indirme adresi haberimizde.

Devlet tarafından alınan kararla artık kaza tutanaklarını akıllı cihaz üzerinden doldurulup başvuru yapılabilecek. Bu uygulama şu an dünya genelinde bir ilk olabilir.

Kazalarda, sürücüler genelde kaza tutanağını nasıl dolduracaklarını net bilmezler. İşte mobil kaza tutanağı uygulaması kolayca bu sorunu ortadan kaldıracak. Uygulama henüz pek bilinmiyor.

Akıllı cep telefonu ve interneti olan her sürücü, uygulamanın yönlendirmesi ile çok rahat tutaağı doldurabilecek.   

Uygulamanın gerekli izinlerini verirseniz konumunuza ve kameranıza erişim yaparak kaza alanın konumunu ve kaza fotoğraflarını eklemenizi sağlar. Uygulamada gerekli alanlar doldurulduktan sonra hızlıca ilgili sigorta firmanıza gönderebilirsiniz.

Poliçe de kare kod uygulaması: Poliçenize kare kodu yer alıyorsa uygulama içerisinden kodu okutarak hızlıca poliçe bilgilerine erişim sağlanır. Tutanak doldurulup gönderildikte sonra takibini de yine internet üzerinden takip edebilirsiniz.

Mobil kaza tutanağı uygulaması indir dene

Mobil kaza tutanağı indir dene

Mobil kaza tutanağı uygulamasını indirme adresi: Mobil kaza tutanağı Android için play.google.com/store/apps/details?id=org.sbm.ktt&hl=tr ve mobil kaza tutanağı iPhone iOS için itunes.apple.com/tr/app/mobil-kaza-tutana%C4%9F%C4%B1/id918129507?l=tr&mt=8

Mobil kaza tutanağı nasıl kullanılır

Uygulama detaylarına aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz. Zaten uygulama sizi yönlendiriyor. 

Mobil kaza tutanağı androidMobil kaza tutanağı iphoneMobil kaza tutanağı iosMobil kaza tutanağı indirMobil kaza tutanağı yükleMobil kaza tutanağı Mobil kaza tutanakMobil kaza tutanağı 2018Mobil kaza tutanağı konumMobil kaza tutanağı doldurmaMobil kaza tutanağı2Mobil kaza tutanağı uygulaması videoMobil kaza tutanağı 3Mobil kaza tutanağı 4Mobil kaza tutanağı 6


Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2018, 13:47

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!