Mobil telefonlarda tarayıcıda masaüstü görünümüne geçiş

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Android ve iPhone cep telefonda web sitesinde mobil görünüm. Mobil cihazlarda internette gezerken tarayıcıda masaüstü görünüm nasıl açılır? sorusunun cevabı bu haberimizde…

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Mobil cihazlar hayatımızın her alanında kullandığımız teknolojik aletler haline gelmiştir. Taşınabilir olması her yerde internet kullanma imkanını bizlere vermesinden dolayı sabit masaüstü cihazlardan daha çok tercih edilmeye başlanıldı.

Artık her işlemimizi mobil üzerinden yapmaya başladık. Banka işlemleri gibi yüksek güvenlikli işlemleri dahi mobil cihazlardan yapar olduk. Bundan dolayı mobil kullanımı bizler için önemli bir hal almıştır. Bu haberimiz de mobil telefonlarda yani Android veya iOS işletim siistemine sahip cihazlarda internette gezinirken bazen gezdiğimiz sitenin  masaüstü görünümüne ihtiyaç duyduğuuzda nasıl açabileceiğimiz ile ilgili bilgiler yayınlayacağız.

Mobil telefonlarda tarayıcıda masaüstü görünümüne geçiş

Mobil telefonlarda tarayıcıda masaüstü görünümüne geçiş

Özellikle tasarım olarak görmek istediğimiz veya ulaşmaya çalıştığımız bölümün masaüstü görünümünde bildiğimiz bir web sayfasının masaüstü web sayfasını açabilmeniz için, web sayfasını yapan webmasterin sizlere izin vermesi gerekmektedir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Eğer webmaster sizlere mobil cihazdan girdiğinizde sadece mobil görünümü açtı ise sizlerin masaüstü görünümü görmeniz mümkün değildir. Ayrıca son dönemde bazı web sayfaların altında webmasterların sayfanın altında “masaüstüne geçiş” şeklinde bir link koyarak masaüstü sürmü kullanmak isteyenler için bu linkten geçiş izni vermektedir.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 22:02

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak