Modem Arayüzüne Giremiyorum Modem Arayüzüne Nasıl Girilir

ADSL modem arayüzüne giremiyorum. Modem arayüzüne nasıl girilir? Modem arayüzü açılmıyor. Modem arayüzü gelmiyor. Modem arayüzü başa dönüyor. Airties, ZyXEL, Huawei, TP-Link, Pikatel, ZTE, Inca, Asus

Modem Arayüzüne Giremiyorum Modem Arayüzüne Nasıl Girilir
banner192
Modem arayüzü açılmıyor mu? ComboMax, ZTE, Inca, Asus, Apache, Aztech, Bec, Billion, Link SYS, Quake, Cnet, D-Link, Datron, E-Con, Everest, Fishnet, Flynet, Siemens, Speedcom, Speedtouch modemde arayüze nasıl girilir? Modem arayüz kullanıcı adı nedir? Modem arayüz şifresi nedir? Modem arayüz parolası nedir? İnternet bağlantı hatası sorunu çözümü nedir?

Modem arayüzüne giremiyorum? Modemlerin arayüzüne giriş ip adresleri, modem kullanıcı adı ve modem şifreleri aşağıda yer almaktadır. Ama her modemin şifresi aynı olmayabiliyor. Nedeni internet sağlayıcıların kendi şifrelerini eklemeleri. Örnek TTnet şifre olarak genelde ttnet ve admin kullanıyor. Superonline şifre olarak superonline veya admin. Doping ise doping olarak belirleyebiliyor.

Modem arayüzüne girmek için internet bağlantısı olması gerekmiyor. Modem arayüzüne girişte hata alıyorsanız ya da hiç bir hata mesajı almıyorsanız başa dönüyor yada modem arayüzü açılmıyorsa giriş yapamıyorsanız, modemin resetlenmesi gerekiyor. Bazı modemlerde güvenlik duvarı engelleme yapabiliyor. Bazende kullanıcı port ayarları ile oynarken 80 portuna yaptığı müdahale nedeniyle erişim olmayabiliyor. Şunu da hatırlatayım bazen modem o bilgisayarın güvenlik nedeniyle erişimini engelleyebiliyor. Farklı bir bilgisayardan veya cep telefondan erişim yapmayı deneyiniz.

Uyarı: Çok fazla modem reset tuşuna basılı tutarsanız modemi yakabilirsiniz. Ya da çok fazla resetleme yaparak yazılım sorununa neden olabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

Modem Arayüzüne Giremiyorum Modem Arayüzüne Nasıl Girilir

odem Arayüzüne Giremiyorum Modem Arayüzüne Nasıl Girilir odem Arayüzüne Giremiyorum neden Modem Arayüzüne Giremiyorum Çözümü Modem Arayüzüne Giremiyorum Çözümü

Modem Arayüzüne Giremiyorum Modem Arayüzüne Nasıl Girilir

Modeminizin garantisi varsa modem firmasını arayabilirsiniz. Eğer modeminizin garantisi yoksa modem ve internet bağlantı sorunları ile ilgili önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım alabilirsiniz.

Bazı modemlerin arayüzüne giriş ip adresi, modem kullanıcı adı ve modem parolası

Modem Arayüz IP, Kullanıcı Adı ve Parola

192.168.0.1 - admin - parola yok enter ya da ip adresi 192.168.1.1 Airties 192.168.2.1 - admin - şifre ttnet Allied Telesyn 192.168.1.1:8080 manager - friend Apache - 192.168.1.1 - root veya setup Asus - 192.168.1.1 admin - admin Aztech - 10.0.0.2 - admin - admin Billion - 192.168.1.254 - admin - admin Huawei - 192.168.1.1 - admin - ttnet Inca - 192.168.1.1 - admin - epicrouter ZTE 192.168.1.1 - ZXDSL - ZXDSL ya da admin - admin ZyXEL - 192.168.1.1 - admin - 1234
YORUM EKLE
YORUMLAR