Modern Combat 3 Fallen Nation Oyunu Galaxy S II ve Galaxy R Kullanıcıları için Artık Tamamen Ücretsiz, Hemen Yükleyin!

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Samsung, bedava oyun promosyonlarına bir yenisini daha ekledi. Sadece bir ay önce Android Market‘te 12TL’den satışa sunulan Gameloft‘un Modern Combat 3: Fallen Nation aksiyon oyununu Samsung Apps uygulama mağazasından Galaxy S II ve Galaxy R akıllı telefon kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak yayınlandı!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yılbaşı promosyonu olarak Gameloft’un popüler birinci şahıs nişancı oyun serisi Modern Combat’ın Black Pegasus içeriğini paylaşan Samsung’un Modern Combat 3 gibi konsol kalitesinde grafik kalitesiyle bizleri etkilemeyi başaran yepyeni bir oyunu ücretsiz dağıtmasını beklemiyorduk. Güney Koreli üreticinin NVIDIA Tegra çipsetli cihazlar ile arasındaki oyun üstünlüğünü erittiğini söylemeliyiz.

Sadece Samsung Galaxy S II ve Galaxy R modellerini destekleyen oyunun Samsung Apps mağazasının internet sitesindeki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Eğer Samsung hesabınıza akıllı telefonunuzu kaydettiyseniz direk bu adresten yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda yüklü gelen Samsung Apps uygulamasında da bu oyunu bulabilirsiniz. Fakat Market Access gibi uygulamalarla bölge değiştirmeniz gerekebilir.

Gameloft Modern Combat 3: Fallen Nation oyununun Galaxy S II ve Galaxy R için hazırlanmış özel APK dosyasını direk edinmek istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN. Oyunun diğer akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarda düzgün çalışmayabileceğini söyleyelim.

Yükleme dosyasını cihazınıza kurup oyunu açtıktan sonra 1.6 GB civarında bir indirme gerçekleştirilecektir. Bu indirmeyi mobil internet paketinizle ya da bir kablosuz internet ağıyla gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Modern Combat 3′ün detaylı görsellerine ve tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler

Mobil dünyasının popüler oyun yapımcısı Gameloft, oyunseverlerin merakla beklediği yeni bir yapımı daha kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta düzenlenecek E3 etkinliğinde daha fazla detaya sahip olacağımız Modern Combat 5, resmiyet kazandıktan kısa bir süre sonra hem iOS hem de Android kullanıcıların tecrübesine sunulacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

FPS tarzında en iyi seri olarak gösterilen Modern Combat’ın 5. serisi için yayınlanan kısa videoda oyuna dair bazı detaylar aktarılırken, ilk sahnede İtalya’nın meşhur Venedik şehri resmediliyor; devam eden sahnelerde ise oyun asıl yapısına bürünür ve şiddetli çatışmalar yaşanmaya başlar.

Grafik kalitesi Gameloft yeni oyununda da odak noktası olmuştur. Yayınlanan videodan oyun grafiklerinin yine üst seviyede olduğu anlaşılmaktadır. Dinamik aydınlatma, gölgeler ve yüksek çözünürlüklü dokular oyunun öne çıkan detaylarını yansıtıyor.

Modern Combat 5’in sahip olduğu grafik kalitesiyle PlayStation 2 ve Xbox seviyesini yakaladığı da iddia ediliyor. Oyun için yayınlanan ilk videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak