Modern Combat 3 Fallen Nation Oyunu Galaxy S II ve Galaxy R Kullanıcıları için Artık Tamamen Ücretsiz, Hemen Yükleyin!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, bedava oyun promosyonlarına bir yenisini daha ekledi. Sadece bir ay önce Android Market‘te 12TL’den satışa sunulan Gameloft‘un Modern Combat 3: Fallen Nation aksiyon oyununu Samsung Apps uygulama mağazasından Galaxy S II ve Galaxy R akıllı telefon kullanıcıları için tamamen ücretsiz olarak yayınlandı!

teknik destek

Yılbaşı promosyonu olarak Gameloft’un popüler birinci şahıs nişancı oyun serisi Modern Combat’ın Black Pegasus içeriğini paylaşan Samsung’un Modern Combat 3 gibi konsol kalitesinde grafik kalitesiyle bizleri etkilemeyi başaran yepyeni bir oyunu ücretsiz dağıtmasını beklemiyorduk. Güney Koreli üreticinin NVIDIA Tegra çipsetli cihazlar ile arasındaki oyun üstünlüğünü erittiğini söylemeliyiz.

Sadece Samsung Galaxy S II ve Galaxy R modellerini destekleyen oyunun Samsung Apps mağazasının internet sitesindeki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Eğer Samsung hesabınıza akıllı telefonunuzu kaydettiyseniz direk bu adresten yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda yüklü gelen Samsung Apps uygulamasında da bu oyunu bulabilirsiniz. Fakat Market Access gibi uygulamalarla bölge değiştirmeniz gerekebilir.

Gameloft Modern Combat 3: Fallen Nation oyununun Galaxy S II ve Galaxy R için hazırlanmış özel APK dosyasını direk edinmek istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN. Oyunun diğer akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlarda düzgün çalışmayabileceğini söyleyelim.

Yükleme dosyasını cihazınıza kurup oyunu açtıktan sonra 1.6 GB civarında bir indirme gerçekleştirilecektir. Bu indirmeyi mobil internet paketinizle ya da bir kablosuz internet ağıyla gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Modern Combat 3′ün detaylı görsellerine ve tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!