Modern Combat 4: Zero Hour, Google Play Store’da

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kısa süre önce 2013 yılına ait projeleri ortaya çıkan Gameloft’un bu yıla ait son oyunu ve en fazla ses getiren oyunu Modern Combat 4: Zero Hour, Google Play Store’da artık indirilebilir durumda.

Andronova

Her serisi kullanıcılar arasında bağımlılık oluşturan oyunun dördüncü bölümü Modern Combat: Zero Hour, güçlü senaryosu, geliştirilmiş çoklu oyuncu desteği ve bu sayede daha fazla alan koruması yine özelleştirilmiş yüzden fazla silah ile oldukça keyifli bir deneyim sunuyor. Zorlu arazi koşulları, savaş sahneleri ve düzenlenen çevre fazlasıyla gerçeği yansıtmakta.

Konsol kalitesinde grafik ve seslerden oluşan oyunun kısaca konusuna değinmek gerekirse; Nükleer patlama sonrası dünya liderlerinin teröristler tarafından kaçırıldığı bir ortamda dünyanın farklı birçok noktasında geliştireceğiniz taktiklerle sıkı bir mücadele içerisinde giriyorsunuz. Tabi dilerseniz kötü tarafı da kontrol edebilirsiniz.

Daha gelişmiş hücum ve savunma taktikleriyle FPS türünde en başarılı oyun olarak ifade edilen Modern Combat 4: Zero Hour 6.99$ fiyatı ile Google Play Store’dan yükleyebilirsiniz.

qCulvhFX-MM&feature” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın