Modern Combat 5: Blackout’u Ücretsiz İndirin!

media 13495

Mobil cihazlar için geliştirdiği kaliteli oyunlarla iOS ve Android’in en popüler oyun geliştiricilerinden Gameloft‘un sevilen savaş oyunu Modern Combat, son serisiyle FPS savaş oyunlarını sevenlerin gözdesi olmuştu. Andorid için Google Play Store’da 8,5TL’den satılıyordu.

teknik destek

Gameloft, Modern Combat 5: Blackout‘u daha önce iOS için ücretsiz yapmış ve sayısı milyonlarca olan kişiyi memnun etmişti. Gameloft şimdi Modern Combat’ın son serisi Modern Combat 5: Blackout’u Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirmeye sundu. iOS kullanıcılarından sonra şimdi artık Andorid kullanıcıları için de ücretsiz olan Modern Combat 5: Blackout ile FPS savaş oyunu severleri muhteşem bir oyun keyfi bekliyor.

Modern Combat 5: Blackout’u ücretsiz olarak doğrudan telefonunuza indirmek için Modern Combat 5: Blackout indir linkinden veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz

Modern Combat geçmişteki gelişmeler

Mobil dünyasının merakla beklenen oyunlarından Modern Combat 5: Blackout’un çıkış tarihi açıklandı. Gameloft’un Twitter üzerinden paylaştığı bilgiye göre yapım 24 Temmuz’da Android ve iOS platformları için aynı anda yayınlanacak. 15 lira fiyata sahip olan FPS türündeki oyun için haziran ayında tanıtım videosu yayınlanmış ve oyunun grafik ve ses noktasında neler sunacağı aşağı yukarı  görücüye çıkmıştı.

Daha iyi grafikler, gerçeğe yakın sesler, yeni savaş sahneleri ve daha gerçekçi görüntülerle görsel bir şölen sunmaya hazırlanan Modern Combat 5: Blackout’ta serinin diğer oyunları gibi tek ve çok oyunculu modlara sahip olacak. Ancak, Mordern Combat 5: Blackout’da tek ve çok oyunculu modlar arasındaki bağlantı serinin önceki oyunlardan daha farklı olacak.

Kullanıcılar tek oyuncu modunda ilerlettiği karakter gelişimini çoklu oyuncu moduna da aynen taşıyabilecek. Kullanıcı çoklu oyuncu modunda seçtiğimiz karakteri ya da açtığımız silahları tekrar geliştirmek zorunda kalmayacak.

Gameloft geçtiğimiz günlerde oyuna ilişkin yeni bir açıklamada kullanıcıların Modern Combat 5: Blackout’u oynayabilmeleri için sürekli çevrimiçi bağlantıya ihtiyaç duyacaklarını belirtmişti. Benzer bir durum The Amazing Spider-Man 2 için de geçerli olmuş ancak, Gameloft daha sonra yayınladığı bir güncellemeyle oyuna çevrim dışı desteğini kazandırdı. Modern Combat 5: Blackout’ta bu tür bir güncellemenin yayınlanması beklenmiyor, zira kullanıcını oyun içerisindeki yeni ilerleme sistemine aya uydurmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyacak.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın