Modern Combat 5: Blackout’u Ücretsiz İndirin!

blank

Mobil cihazlar için geliştirdiği kaliteli oyunlarla iOS ve Android’in en popüler oyun geliştiricilerinden Gameloft‘un sevilen savaş oyunu Modern Combat, son serisiyle FPS savaş oyunlarını sevenlerin gözdesi olmuştu. Andorid için Google Play Store’da 8,5TL’den satılıyordu.

teknik destek

Gameloft, Modern Combat 5: Blackout‘u daha önce iOS için ücretsiz yapmış ve sayısı milyonlarca olan kişiyi memnun etmişti. Gameloft şimdi Modern Combat’ın son serisi Modern Combat 5: Blackout’u Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirmeye sundu. iOS kullanıcılarından sonra şimdi artık Andorid kullanıcıları için de ücretsiz olan Modern Combat 5: Blackout ile FPS savaş oyunu severleri muhteşem bir oyun keyfi bekliyor.

Modern Combat 5: Blackout’u ücretsiz olarak doğrudan telefonunuza indirmek için Modern Combat 5: Blackout indir linkinden veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!