Mortal Kombat X Android Cihazınıza Bolca Kan Getirecek!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

90’ların en ünlü ve iyi dövüş oyunu Mortal Kombat, muhteşem grafikleri, rakibiniz için seçeneğiniz fatality (ölüm şekilleri) ve bolca kanla Android cihazlar için geliyor.

Sponsorlu reklam

NetherRealm Studios, Mortal Kombat X versiyonunun Android cihazlar için Nisan ayında yayınlanacağı bilgisini verdikten sonra, tüm Mortal Kombat hayranlarını heyecanlı bir bekleyiş sardı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yayıncı Warner Bros Interactive’in açıklamalarına göre, Mortal Kombat X’in hybrit dövüş, kart kazanma, multiplayer takım dövüşü ve daha bir çok özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Mortal Kombat X’in Android versiyonunda kullanıcıların en çok sevdiği Fatality ölüm seçeneklerinin yanı sıra, yeni nesil Mortal Kombat’ın sevilen özelliği olan x-ray’ler de bulunacak.

Sponsorlu reklam

Aşağıdaki videoda Mortal Kombat X’in Android versiyonuna ait tanıtımı izleyebilir ve yükleme için Nisan ayına kadar heyecanlı bekleyişe şimdiden başlayabilirsiniz.

uui_gd2gpl0″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak