Mortal Kombat X Android Cihazınıza Bolca Kan Getirecek!

blank

90’ların en ünlü ve iyi dövüş oyunu Mortal Kombat, muhteşem grafikleri, rakibiniz için seçeneğiniz fatality (ölüm şekilleri) ve bolca kanla Android cihazlar için geliyor.

teknik destek

NetherRealm Studios, Mortal Kombat X versiyonunun Android cihazlar için Nisan ayında yayınlanacağı bilgisini verdikten sonra, tüm Mortal Kombat hayranlarını heyecanlı bir bekleyiş sardı.

Yayıncı Warner Bros Interactive’in açıklamalarına göre, Mortal Kombat X’in hybrit dövüş, kart kazanma, multiplayer takım dövüşü ve daha bir çok özelliklere sahip olacağı söyleniyor. Mortal Kombat X’in Android versiyonunda kullanıcıların en çok sevdiği Fatality ölüm seçeneklerinin yanı sıra, yeni nesil Mortal Kombat’ın sevilen özelliği olan x-ray’ler de bulunacak.

Aşağıdaki videoda Mortal Kombat X’in Android versiyonuna ait tanıtımı izleyebilir ve yükleme için Nisan ayına kadar heyecanlı bekleyişe şimdiden başlayabilirsiniz.

uui_gd2gpl0″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!