Moto 360 Akıllı Saatin Basın Görüntüleri Yayınlandı

Moto 360 Akıllı Saatin Basın Görüntüleri Yayınlandı

Mart ayında Android Wear işletim sisteminin tanıtılmasıyla birlikte Motorola’nın bir akıllı saat projesi üzerinde çalıştığı açıklandı. Çok geçmeden akıllı saate ilişkin görüntüler yayınlandı. Moto 360 akıllı saatin görücüye çıkması ise haziran ayında Google I/O etkinliğinde gerçekleşti.

teknik destek

Aynı etkinlikte yine Android Wear işletim sistemiyle çalışan G Watch ve Gear Live akıllı saat modelleriyle resmiyet kazanan Moto 360 henüz tam anlamıyla hazır olmadığı için piyasaya sunulamadı.

Moto 360 için yayınlanan ilk görüntüleri ve resmi tanıtım videoları, saatin sahip olduğu yuvarlak tasarımı ön plana çıkardı. Geleneksel akıllı saatlerin aksine yuvarlak bir tasarıma sahip olan akıllı saat bu yönüyle pek çok kişinin beğenisini kazanmayı başardı.

48mm çap, OLED ekran, metal gövde (plastik olduğu yönünde iddialar da yok değil) ve Android 4.3 Jelly Bean ve üzeri cihazlarla eşleşecek Moto 360’ın donanım detaylarına henüz açıklık getirilmedi. Moto 360’ta Gear Live ve G Watch modellerinde olduğu gibi çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemci ve 512MB RAM’in yer aldığı tahmin ediliyor.

Evleaks bu ay piyasaya sunulması beklenen akıllı saatin yeni basın görüntülerini yayınlandı. Yayınlanan yeni görüntüler saatin şık görünümünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Alt bölümde sızdırılan yeni görüntülere ve Moto 360 için daha önce yayınlanan resmi tanıtım videolarına göz atabilirsiniz.

moto360_1
Moto 360 Akıllı Saatin Basın Görüntüleri Yayınlandı
moto360_2
Moto 360 Akıllı Saati
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!