Moto 360'a Altın Rengi Seçeneği Geliyor

Moto 360'a Altın Rengi Seçeneği Geliyor
müşteri hizmetleri
Android dünyasında uzunca süre merakla beklenen Moto 360, tanıtımından sonra oldukça beğenilmişti. Bugüne kadar yapılan incelemelerde işlemcisi, yuvarlak ekranı, malzeme kalitesi ve pili ele alınmıştı. Saatin eski bir işlemci kullanması ve 1 gün dayanabilen pili eleştirilse de, diğer rakiplerine nazaran tasarımı ile oldukça sevildi. Motorola'da saate olan ilginin azalmaması için  yeni tasarımlar sunmaya devam ediyor. Önümüzdeki sene mart ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresinde tanıtılacak saatler muhakkak tüketicinin ilgisini üzerine çekecek. Bu sene tanıtılan saatler arasında yuvarlak tasarımın diğer tasarımlara oranla daha çok talep görmesi de trendin o yöne kayacağını gösteriyor. Bunu fırsat bilen Motorola, Moto 360'da farklı renkler kullanarak saatine olan ilginin devam etmesini istiyor. Moto 360 sitesinde fotoğraflarda saatin 3 farklı renkte olduğu gözüküyor. Şu an satışta gümüş ve siyah renkleri olan saatin altın renginin de reklamının yapılması, yeni bir kasaya sahip Moto 360'ın satışa çıkacağını düşündürüyor. Android Police editörünün Motorola ile iletişime geçip altın rengi sormasından sonra gelen resmi açıklama ise şu şekilde:
Şu an için altın rengi hakkında yorum yapamayız ancak Moto 360 için yeni malzemeleri inceliyoruz ve saatte kullanmayı düşünüyoruz.
Saatin altın kaplamalı mı olacağı, yoksa tamamen altın bir model mi olacağı şu an için belirsiz. Sizce altın rengi Moto 360 alınır mı? moto 360 Kaynak: Android Police
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri