Moto 360’a Altın Rengi Seçeneği Geliyor

Moto 360'a Altın Rengi Seçeneği Geliyor

Android dünyasında uzunca süre merakla beklenen Moto 360, tanıtımından sonra oldukça beğenilmişti. Bugüne kadar yapılan incelemelerde işlemcisi, yuvarlak ekranı, malzeme kalitesi ve pili ele alınmıştı. Saatin eski bir işlemci kullanması ve 1 gün dayanabilen pili eleştirilse de, diğer rakiplerine nazaran tasarımı ile oldukça sevildi. Motorola’da saate olan ilginin azalmaması için  yeni tasarımlar sunmaya devam ediyor.

teknik destek

Önümüzdeki sene mart ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresinde tanıtılacak saatler muhakkak tüketicinin ilgisini üzerine çekecek. Bu sene tanıtılan saatler arasında yuvarlak tasarımın diğer tasarımlara oranla daha çok talep görmesi de trendin o yöne kayacağını gösteriyor. Bunu fırsat bilen Motorola, Moto 360’da farklı renkler kullanarak saatine olan ilginin devam etmesini istiyor. Moto 360 sitesinde fotoğraflarda saatin 3 farklı renkte olduğu gözüküyor. Şu an satışta gümüş ve siyah renkleri olan saatin altın renginin de reklamının yapılması, yeni bir kasaya sahip Moto 360’ın satışa çıkacağını düşündürüyor.

Android Police editörünün Motorola ile iletişime geçip altın rengi sormasından sonra gelen resmi açıklama ise şu şekilde:

Saatin altın kaplamalı mı olacağı, yoksa tamamen altın bir model mi olacağı şu an için belirsiz. Sizce altın rengi Moto 360 alınır mı?

moto 360
Moto 360’a Altın Rengi Seçeneği Geliyor
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!