Moto G, Moto E ve Moto X için Android 4.4.4 Güncellemesi Başladı

blank

Nexus cihazlardan sonra Android 4.4.4 güncellemesini ilk başlatan üretici Sony olurken, Japon üreticinin yolundan giden bir diğer firma ise Motorola oldu.  Android 4.4.3 güncellemesini Amerika’da başlatan Motorola, ülke dışındaki Moto E, Moto G Moto X’in ise direkt Android 4.4.4’e yükseltileceğini açıklamıştı. Şirket, Twitter üzerinden Android 4.4.4 güncellemesinin Moto E, Moto G ve Moto X için Hindistan’da başladığını duyurdu.

teknik destek

İlk olarak Hindistan’da dağıtıma sunulan güncellemenin kısa süre içerisinde farklı ülkelere de sıçraması bekleniyor. Yeni yazılım; güvenlik güncellemeler, peformans artışı ve bir dizi hataların çözümü kavuşmasının yanında giriş seviyesi akıllı telefon Moto E’ye Moto Uyarı özelliğini getiriyor. Motorola Uyarı, onlara ihtiyacınız olduğunda sizin için önemli kişilere düzenli olarak konumunuzu içeren bildirimler gönderen bir özelliktir. Güncellemede sunulan diğer yenilikler yeni çevirici uygulaması ve daha gelişmiş bir arayüz oldu.

Bu ay içerisinde HTC ve Samsung’un da amiral gemisi modelleri için Android 4.4.4 güncellemesini kullanıcılarla buluşturması bekleniyor.

1

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!