Moto G2 Olduğu İddia Edilen Yeni Bir Telefon Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Moto X’i uluslararası arenada satışa çıkarmak yerine daha düşük özellikli ve uygun fiyatlı Moto G’yi kullanıcılarla buluşturan Motorola, bütçe dostu akıllı telefonla muazzam bir başarı elde etti. Motorola tarihinin en çok satan akıllı telefonu olmayı başaran Moto G’nin başarısını devam ettirecek, benzer özellik, tasarım ve fiyata sahip yeni modelin bu yıl tanıtılması bekleniyor.

Mallandono android sitesinde yayınlanan bir görüntünün ikinci nesil Moto G’ye ait olduğu iddia ediliyor. Moto G’ye benzer bir tasarım sergileyen akıllı telefonda gelen haberlere göre Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305 GPU, inç başına 320ppi değer sunan HD çözünürlüklü ekran (ekran boyutunun 4.7-inç olduğu tahmin ediliyor), 8MP arka kamera ve çift SIM kart desteği bulunuyor.

1068 XT kod numarasına sahip cihazın yıl sonuna kadar resmiyet kazanması bekleniyor. Moto G2’nin de tıpkı Moto G’de olduğu gibi 200 doların altında fiyatlandırması şaşırtıcı olmayacaktır.

moto-g-2-second-gen-754x1024

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir