Moto G2’nin Satış Tarihine İlişkin İlk Bilgi Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola’nın ağustos ayı içerisinde Moto X+1 ve Moto G2’yi duyurması bekleniyor. Moto X+1 şirketin yeni amiral gemisi olacak. 5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekranla donatılacak telefonun güç birimini 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801, Adreno 330 GPU ve 2GB RAM oluşturacak.

Andronova

Motorola cephesinde asıl beklenen telefonun Moto G2 olduğunu söyleyebiliriz. Moto G ile önemli bir satış başarısı elde eden Motorola serinin ikinci telefonunda aynı başarıyı tekrarlamak istiyor. Moto G2’nin teknik özellikleri bir süredir kriter testlerinde ve perakende mağazalarının envanter listelerinde ortaya çıktı.

Telefona için yayınlan son haberler satış tarihine ilişkin. Yetkililerin Motorola temsilcilerinden dindiği bilgiye göre Moto G2 10 Eylül’de nakliye işlemine başlayacak ya da satışa sunulacak. Yine edinilen bilgiye göre Moto G2 5-inç büyüklüğünde ekran ve çift SIM kart desteği mevcut olacak.

Moto G’nin kullanıcılardan bu denli ilgi görmesinde bütçe dostu fiyatı bir numaralı etken olarak gösteriliyor. Moto G2’nin LTE sürümü için iddia edilen fiyat 250€ seviyesinde. Söz konusu fiyat Moto G  ile kıyaslandığında %25 oranında daha pahalı.

Moto G2’de 5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran, 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305 grafik birimi, 1GB RAM, 8GB artırılabilir depolama, 8MP arka kamera, 2MP ön kamera ve Android 4.4.4 KitKat işletim sisteminin yer alması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın