Moto X, Google Yönetim Kurulu Başkanı Eric Schmidt’in Ellerinde!

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Motorola’nın merakla beklenen telefonundan detaylar gelmeye devam ediyor. Daha önce test raporlarında ve sızıntılarda karşımıza çıkan telefon ilk defa bir Google çalışanı ile aynı karede görüntülendi. Üstelik bahsi geçen Google çalışanı da arama motoro devinin yönetim kurulu başkanı Eric Schmidt.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Schmidt hala devam eden Allen & Co Sun Valley aylık toplantısında Moto X kullanırken görüntülendi. Üstelik görüntülere bakıldığında Schmidt’in  beyaz renkli Moto X’i gizlemek gibi bir niyetinin olmadığı da rahatlıkla anlaşılmaktadır. Elde edilen görsellerde telefonun ön bölümü tam anlamıyla görünmüyor ancak arka bölüme dair çok sayıda kare elde edildi.

Moto X’in bu görüntüsü daha önceki sızıntılarla paralellik gösteriyor. Arka bölümde kamera sensörü ve hemen altında LED flaş konumlandırılmış. Bu haliyle Galaxy S4’le benzerlik gösteren telefonun kenarlara doğru incelen tasarımı ise bizlere HTC One’ı hatırlattı. Yine arka bölümde gömülü Motorola logos ve hoparlör dikkat çeken diğer ayrıntılar.

Kullanıcılar tarafında tasarlanan ilk telefon olma özelliğini göstermesi beklenen Moto X’te renk tercihinin kullanıcılara bırakılması bekleniyor. Bunun yanı sıra telefonda plastik, metal, ahşap ve seramik kasa yapıları sunması bekleniyor. Renk tercihinde olduğu gibi kullılan malzeme seçimini noktasında da tercih kullanıcıya bırakılacak.

Telefon için bahsi geçen teknik özelliklere değinecek olursak; 4.5 ya da 4.7-inç boyutunda HD çözünürlüklü AMOLED ekran, 1.7GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Snapdargon S4 Pro işlemci, 2GB RAM, Clear Piksel teknolojisine sahip 10MP çözünürlüklü arka kamera ve Android 4.2.2 işletim sistemi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen telefonun Google cephesinde düzenlenen bir etkilikte de ortaya çıktığı görülürken, telefonun bu anlamda teyit edildiğini ifade edebiliriz.

lN-iJc2LHlQ” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

media 16776

media 16778

media 16779

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

media 16780

media 16781

kaynak: GSMArena

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak