Moto X+1 basın fotoğrafları sızdırıldı.

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola’nın amiral gemisi Moto X in basın fotoğrafları @evleaks tarafından sızdırıldı. Moto X+1 Motorola’nın sonraki amiral gemisi olacak. Göründüğü kadarıyla bazı değişiklikler ile Moto’nun tasarım ipuçları gelmeye devam ediyor. Tasarım ve bütçe olarak Moto E ve eski Moto X karıştırılmış gibi gözüküyor.

Andronova

Sızdırılan bu cihaz Android tarafından desteklenmektedir. Moto X+1 5.1 Full HD Ekran, ön-dış yüzey hoparlörler ve 25 renk seçeneği, özelleştirilebilir arka panel alüminyum çerçeveli spor bir yapıya sahip. Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM 12 megapiksel arka kamera ile ikili LED flaş, 5 megapiksel ön kamera, 32GB dahili depolama alanı ve 2900 mAh batarya’ya sahip bu akıllı telefon yaklaşmakta olan IFA 2014 konferansında tanıtılması bekleniyor.

moto_x+1_evleak

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.