Moto X’in Devam Modeli Kriter Testinde Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola’nın yeni amiral gemisi olacak Moto X+1’in bu defa GeekBench testinde ortaya çıktığı iddia ediliyor. XT1097 model numarasıyla kriter testinde görünen yeni Motorola telefonun Droid serisine ait bir cihaz olma ihtimali de bulunuyor.

teknik destek

Test raporuna göre Moto X+1’de Qualcomm cephesinden 2.5GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801AC işlemcisi yer alacak. 578MHz hızında çalışan Adreno 330 grafik birimini beraberinde getiren söz konusu işlemci yılın ilk yarısında birçok üst düzey telefonda yer aldı. Snapdragon 801AC mevcut piyasa da hala güçlü bir işlemci ve gelen haberlere göre Xperia Z3’ün işlemci gücünü üstlenecek. Moto X+1 için daha önce yayınlanan haberlerin büyük bölümünde telefon için Snapdragon 800 öne çıkıyordu. Yayınlanan son rapor gösterdi ki Motorola’nın yeni telefonu daha güçlü bir işlemciyi beraberinde getirecek.

Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle, en az 5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 2GB RAM, 2GB RAM, 12MP arka kamera ve 2.900mAh kapasiteli pil Moto X+1’de yer alması muhtemel diğer özellikler olacak.

moto-x1-benchmark

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir