Moto X’in Kamera Uygulaması İndir Hemen Yükleyin!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Moto X’in Kamera Uygulaması İndir Hemen Yükleyin!

teknik destek

Moto X lansmanına artık sayılı günler kaldı. Telefonun final tasarımının yanı sıra teknik özellikler noktasında tüm detayları da kesinlik kazandı. Android 4.2.2 ile çalışacak telefonda kamera uygulamasının, stok Android’teki uygulamadan farklılık göstereceği geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan ekran görüntülerinden anlaşılmıştı.

Birkaç gün önce Motorola cephesinde Droid ailesine üç yeni telefon dahil edilirken, söz konusu kamera uygulamasının Droid markalı yeni modellerde de yer aldığı görülmüştü. Yeni kamera uygulaması, kullanım ve sunduğu daha fazla özelleştirilebilir kontrol sayesinde kullanıcı deneyimini daha iyi yansıtıyor.

Kamera ekranında sağa doğru parmak kaydrıma hareketi ile kamera kısa yollarına, sola kaydırmada ise galeriye erişim sağlanıyor. Aşağıdan yukarıya doğru yapılan kaydırma hareketinde ise zoom özelliğinin devreye girdiği görülüyor ve arka arkaya yapılan iki bilek bükme hareketi ile kamera uygulaması otomatik olarak başlatılıyor. Ekrana dokunuşla çekimler sağlanırken, uzun süreli dokunuşta ise seri çekim gerçekleşiyor.

Androidpolice sitesi Moto X lansmanı öncesi kamera uygulamasının APK dosyasını yüklenebilir hale getirdi. Yalnız kamera uygulamasında çalışmayan özellikler de yok değil. Çift bilek bükme hareketi ile kamera uygulamasının otomatik açılması, kilitlenen panorama modu, HDR modu ve ağır çekim modu çalışmayan başlıklar.

Çalışan özellikler ise şu şekilde: kamera, tek çekim, seri çekim, video kayıt, ön kamera modu, kaydırma hareketleri, flaş mod, deklanşör sesi ve coğrafi etikete geçiş.

Not: Kamera uygulaması paket ismi com.motorola.camera olarak geçiyor ve Motorola cihaz kullanmıyorsanız APK dosyası ayrı bir kamera uygulaması olarak yüklenir. Bu durumda muhtemelen eşleşmeyen imzalar yüklenmeyecektir. Eğer telefonunuz root’lu ise Titanium Backup ile mevcut kamera uygulamanızı yedekleyebilirsiniz.

Alternatif indirme; Moto X Camera 1, Moto X Camera 2, Moto X Camera 3

media 2902media 2903

media 2904media 2905

media 2906

media 2908

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın