Motorola, Avrupa’da Sahne Almaya Hazırlanıyor!

blank

Google Motorola’yı satın aldığında bütün otoriteler Google’ın yola Motorola ile devam edeceğini söyleniyordu. Google ise uzun süre bu dedikodulara cevap vermedi. Nexus 5’in LG ile birlikte yapılacağı kesinleştikten sonra Google, “motorola ayrı, biz ayrı firmayız” diyerek bu spekülasyonunda önüne geçmiş oldu. Motorola’nın en son çıkarttığı Moto X hem donanımı hemde tasarımı ile oldukça ilgi gören bir cihaz oldu.

teknik destek

Motorola Moto X’i geçtiğimiz Ağustos ayının başında tanıtmıştı. Telefon fabrika üretim sürecinde size özel özelleştirilmesi ve Amerika’da üretilmesi ile tüm dikkatleri üzerine toplamıştı. İnternetten sipariş verdiğimiz bir telefonun arkasına fabrikada istediğimiz yazıyı yazdırabilmeniz gerçekten şimdiye kadar hiç düşünülmemiş bir özellikti. Telefonun genel özellikleri akıcı bir Android deneyimi sunsa da Moto X asla bir “amiral gemisi” değildi. Telefonun renginden üstündeki desenine, hatta çerçeve renklerine kadar kendiniz tasarlayarak siparişi veriyorsunuz ve telefon 4 gün içinde Amerika içindeki kullanıcılara ulaştırılabiliyor. Telefonun resmi videosunu aşağıdan izleyebilrsiniz.

DGbEVfACpm4″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Motorola, bir basın duyurusu yaparak 14 Ocak’ta Avrupa için bir telefon tanıtacağını açıkladı. Telefonun farklı renklerde bir Moto X olması bekleniyor. Belki Amerikalılar gibi telefonu özelleştiremeyeceğiz ama Moto X’in bu pazara girmesi oldukça önemli bir gelişme. Bunun sebebi ise Moto X’in fiyatı. Amerika’da kontratlı 99 dolar, kontratsız 399 dolara satılan bu telefon her anlamda Nexus 5’in rakibi olarak gösteriliyor. Büyük üreticilerin Android güncelleme sorunları ile asla karşı karşıya kalmayan Moto X’in Kasım ayından beri Android 4.4 kullandığını da belirtelim. Motorola, Moto G, Moto X yada belki bambaşka bir telefon tanıtacak, bunu bilmiyoruz ama bildiğimiz bir şey var ki oda Motorola gibi bir teknoloji devinin tekrar mobil arenaya çıkması. Gelişmeler oldukça sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Kaynak: gmsarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!