Motorola, Daha “Akıllı” Yeni Nesil Akıllı Telefon Üzerinde Çalışıyor!

Andronova
Yazar Andronova
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Lenovo’nun geçtiğimiz yıl Motorola’yı satın almasıyla birlikte, firmanın 2015’e yönelik planları yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Teknoloji destek

Bu planlardan birisine yönelik Ricciolo’nun Twitter hesabından yapılan açıklamada, Motorola’nın diğer rakip akıllı telefonlardan daha “akıllı” bir akıllı telefon üzerinde çalıştıklarını ve gelişmelerin çok yakında ortaya çıkacağını duyurdu.

Google’ın Motorola’ya sahip olduğu dönemde, her zaman aktif ses tanıma ve bazı yapay zeka unsuru fonksiyonları incelediklerini ve Lenovo ile Moto’nun bu akıllı özelliklerin yeni cihazlarında yer alması için çalıştıklarını belirtildi.

Tam olarak hangi özelliklerden bahsedildiği konusunda detaylı bilgi verilmese de, bu yeni cihazların (büyük ihtimalle Motorola’nın yeni amiral gemisinin) birkaç ay içerisinde sunulacağı söylendi. Gözler Motorola’dan gelecek bu yeni cihazların haberlerine çevrilmiş durumda. Gelişmeler için bizi takip edin.

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir