Motorola, Moto 360 Akıllı Saat, Moto G2 ve Moto X+1’i 4 Eylül’de Duyuracak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola bugün dağıtımını gerçekleştirdiği davetiyede 4 Eylül tarihinde bir basın etkinliği düzenleyeceğini bildirdi. Yayınlanan davetiyede Motorola’nın hangi cihazları resmiyete kavuşturacağı anlaşılmaktadır. Lenovo bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Motorola söz konusu etkinliği Amerika Chicago’da düzenleyecek.

Andronova

Etkinliğin dikkat çeken ürünlerinden biri Moto 360 akıllı saat olacak. Android Wear işletim sisteminin ilk temsilcilerinden olan Moto 360 ilk olarak haziran ayında düzenlenen Google I/O etkinliğinde gösterildi. Yuvarlak tasarımıyla adından söz ettiren cihazda OLED ekran kullanılıyor. 4 Eylül’de gerçekleşecek etkinlikle beraber Moto 360’ın teknik özelliklerini, fiyat bilgisini ve çıkış tarihini öğreneceğiz.

Motorola’nın basın etkinliğinde kullanıcılarla buluşturacağı bir diğer cihaz Moto G’nin devam modeli olacak. Moto G2 olarak isimlendirilen akıllı telefonun teknik özellikleri bir süredir sızıntılar eşliğinde yayınlanıyor. Moto G ile dünya genelinde önemli bir satış başarısı elde eden Motorola’nın Moto G2’de aynı başarıyı sürdürmesi bekleniyor. Telefonda 5-inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekran, 1.2GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 1GB RAM, 8GB dahili depolama, hafıza kart desteği, 8MP arka kamera, Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi ve çift SIM kart desteği yer alacak.

4 Eylül’de karşımıza çıkacak bir diğer akıllı telefon ise Moto X+1 olacak. Motorola’nın yeni amiral gemisi modelinde yer alması muhtemel teknik özellikler şu şekilde sıralanıyor; 5.1 ya da 5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 2GB RAM, LED flaş destekli 12MP arka kamera, 2.900mAh kapasiteli pil ve Android 4.4.4 KitKat işletim sistemi.

Motorola etkinlik kapsamında ayrıca bir kulaklık duyurusu gerçekleştirecek.

moto-header

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın