Motorola Moto G Telefonu İçin Android 5.0 Lollipop

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola’nın 2013 Üretimi Moto G Telefonu İçin Android 5.0 Lollipop Geliyor!

Andronova

Son zamanlarda tartışmalara sebep olan, eski cihazların güncelleme desteğini durdurmasına yönelik konulara güzel bir cevap, Motorola‘dan geldi. Ülkemizde de satışının yapıldığı Moto G için Lollipop güncellemesi geliyor.

Motorola Moto G Telefonu İçin Android 5.0 Lollipop

Firma, Motorola Update Services (Motorola Güncelleme Servisi) ni “güncelleyerek”, Moto G‘nin ileriye yönelik Lollipop güncellemesi için ihtiyacı olan OTA güncellemesine kavuşmasını sağlıyor. Telefonda herhangi bir değişiklik yapmayan bu güncelleme, kısa süre içerisinde Moto G’nizde Lolipop sürümünü alacağınız anlamına geliyor.

Moto G‘nin haricinde Moto X ve daha birkaç Motorola cihazı için de sunulacak olan Android 5.0 versiyonu, Motorolanın kullanıcıları için sunduğu kaiteli cihazların yanında, hizmet politikasını za gözler önüne sunuyor.

Motorola Update Services’i Google Play’den indirebilirsiniz.

moto-g-lollipop

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.