Motorola Moto G Ülkemizde Satışa Sunuldu!

Motorola‘nın geride bıraktığımız kasım ayında duyurusunu gerçekleştirdiği, giriş/orta seviye arasında konumlandırdığı Moto G akıllı telefon modeli ülkemizde satışlara başladı. Kısa süre önce Nexus programına da dahil edilen telefon sahip olduğu özelliklerin yanında bütçe dostu fiyatıyla dikkat çekmişti. Telefonun 8GB versiyonu Amerika’da 179$’dan, 16GB seçeneği ise 199$’dan satışa sunulmuştu. Moto G’nin 8 ve 16GB modellerinin Avrupa fiyatları ise 170 ile 200€ (510-600 lira) seviyesinde belirlenmişti.

teknik destek

2014 yılıyla birlikte ülkemizde de satışı beklenen Moto G nihayet bazı sanal mağazalar tarafından satışa sunuldu. Moto G, hepsiburada.com, ereyon.com ve hizlial.com’da 850 liralık fiyatıyla listelendi.  Çeşitli taksit seçeneklerinin de sunulduğu modelin 16GB’lik versiyonunun ülkemizde satıldığını hatırlatalım.

Moto G’nin teknik özelliklerini hatırlayacak olursak; 4.5-inç boyutunda HD çözünürlüklü ve Gorilla Glass 3 koruma altına alınmış LCD ekran, 1.2GHz frekans hızında çalışan Cortex-A7 mimarisine sahip dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305  grafik birimi, 1GB RAM, 5MP çözünürlüklü arka kamera, 1.3MP ön kamera, Android 4.3 (Android 4.4 KitKat güncellemesini almaya başladı), Bluetooth 4.0 ve 2.070mAh kapasiteye sahip pil.

moto g

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir