Motorola Moto Hint Bluetooth Kulaklık (Video)

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Motorola, bir dönem gerçekten çok başarılı olan ince ve küçük telefonlar üretmişti ki, belki hepimizin bir Motorola geçmişi vardır. Motorola şimdi ise Moto Hint isimli küçücük bir Bluetooth kulaklık ile karşımıza çıkıyor.

Andronova

Enterasan Moto Max akıllı telefonları ve son dönemde oldukça konuşulan Moto 360 akıllı sat tasarımları ile motorola her zaman kendinden söz ettirmeyi başarıyor ve ben de buradayım diyor. Önce Google’ın satın alması ve sonrasında Lenovo firmasına geçiş yapması şirketin geleceğiyle ilgili iyi sinyaller vermese de ürettiği ürünlerle motorola’nın yoluna öyle yada böyle devam ettiğini görüyoruz.

Motorola şimdi ise karşımıza çok küçük boyutta olan bir bluetooth kulaklık ile çıkıyor. Moto Hınt ismini taşıyan bu kulaklık küçük ama işlevli gibi görünüyor. İnsanlar müzik dinleme haricinde kulaklık takmayı pek sevmedikleri için yada komik göründüğünü düşündüklerinden pek kullanılmıyor. Moto Hınt ile birlikte sanırım bu çekincede ortadan kalkar gibi.

Moto hint herhangi bir Android işletim sistemine sahip bir telefonla çalışıyor fakat iyi derecede performans alabilmek için Motorola Moto X akıllı telefonu ile kullanılması öneriliyor. 149.99 dolardan satışa sunulacak olan mini kulaklık sesli komut kabul ediyor, telefon görüşmesi yapılabiliyor, sesli mesaj gönderebiliyor ve telefona gelen bildirimleri siye ses ile aktarıyor.

Google Glass’a komut verilir gibi bu kulaklığa da komut verip internette arama yaptırabiliyoruz, hava durumunu sorabilirsiniz, maç sonuçlarını öğrenmek isteyebilirsiniz acaba benim idida ne oldu diye tek eksiği ekranı olmaması sadece. Belki uzun süreli bir kullanım için çok uygun olmayabilir ama yine de kullanışlı ve şık bir ürüne benziyor. Kendine ait küçük bir şarj cihazı ile elinize ulaşıyor. Oldukça etkili görünüyor siz Moto Hint Bluetooth kulaklık kullanmayı tercih eder misiniz?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın