Motorola Turbo Charger İle Telefonunuz Dakikalar İçinde Şarj Olacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, kullandığımız cihazlar için enerji ihtiyacı da gün geçtikçe artmaya devam etmekte. Günlük hayatımızda en çok kullandığımız akıllı telefonlarda ise durum, enerji ihtiyacından çok, enerjiyi daha hızlı alma ihtiyacına dönüşüyor.

Üretici firmalar, bu talebi anlamış olacaklar ki, hızlı şarj imkanı sunan şarj aletlerini bir bir duyuruyorlar. Bunlardan sonuncusu ve süre bakımından en etkileyici olanı ise, Motorola‘nın ürettiği, şarjı tamamen bitmiş bir cihazın bataryasını birkaç dakika içerisinde dolduran Motorola Turbo Charger.

Qualcomm‘un Quick Charge 2.0 teknolojisini kullanan yeni nesil şarj aleti sayesinde, Moto X’iniz için sadece 15 dakikada 8 saat daha fazla batarya kullanım süresine sahip olabiliyorsunuz. Belirtmekte fayda var, bu şarj aletini diğer üreticilerin USB portuyla şarj olan cihazlarıyla da kullanmak mümkün. Uygun cihazlarda kullanıldığında, Motorola‘nın yeni nesil şarj aleti, telefonunuza yüksek voltaj gönderecek ve buna istinaden telefonunuz daha hızlı şarj olacak. Eğer telefonunuzun desteği yoksa, bu şarj aleti telefonunuza desteklediği boyutta voltaj göndererek normal şarj aletleri gibi işlev görecektir.

Aşağıda, Motorola Turbo Charger‘ın resimlerini görebilirsiniz.

motorola-turbo-charger-4

motorola-turbo-charger-2

motorola-turbo-charger-3

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir