Motorola X-Phone, 20’den Fazla Renk Seçeneğiyle Sunulabilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Şimdilik Motorola X-Phone, Google I/O’ya kadar gösterilmeye hazır olacak gibi görünmüyor; fakat yakın zamanda gelen yeni bilgilere göre, cihazın oldukça yüksek çeşitlilikte renk seçenekleri sunacağını söyleyebiliriz. En son gelen bir rapora göre, X-Phone’un 20 veya daha fazla renk seçeneği sunacağı söyleniyor. Bu arada bu yeni rapordan gelen diğer bir bilgiye göre de, X-Phone’un bu bol renk seçeneğinin aksine, önceden düşünüldüğü kadar özelleştirilebilir olmayacağı da ortaya çıktı.

Andronova

Yani kısaca, X-Phone’u istediğini renkte seçebilecek olsanız da, önceden iddia edildiği gibi istediğiniz donanım seçeneklerine sahip bir cihaz alamayacaksınız. Bu yeni gelen detaylar Motorola veya Google tarafından doğrulanmış değil. Bilgilerin çıkış noktası, PhoneArena’nın isimsiz bir kaynağı. Renkler hakkında detay veren kaynağın söyledikleri şöyle: “Renklerin sayısı hala karar aşamasında, fakat görünene göre bu sayı 20’den fazla olabilir.”

Görünen o ki, Motorola X-Phone’la başka hiçbir başarı elde edemezse bile, en azından şimdiye kadar en çok renk seçeneği sunmuş olan cihazı piyasaya sürmüş olacak. Burada akla takılan şöyle bir soru da var tabii ki: Neredeyse herkesin kılıf veya kap kullandığı günümüzde, bu kadar çok renk seçeneği gerçekten gerekli mi? Şimdilik bu soru cevapsız kalacak; fakat biz bu sırada Motorola cihazlarıyla ilgili yakın zamanda çıkan diğer haberlere bakabiliriz. Daha dün Eric Schmidt, perde arkasında hazırlığı süren ve gelecekte çıkacak olan Motorola ürünlerinin “olağanüstü” olduğundan bahsetmişti. Acaba bu geniş renk seçenekleri, Schmidt’in bahsettiği olağanüstülüğün bir parçası olabilir mi?

Kaynak: Android Community

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın