Motorola “X Phone” Ağustos ya da Sonrasına Sarkabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Merakla beklenen X Phone telefonu ya da projesinde Motorola cephesinde çalışmalar beklenildiği gibi gitmiyor olabilir. Haziran ya da temmuz ayında duyurulması beklenen telefonun ağustos ayına hatta daha sonrasına sarktığı iddia ediliyor. PhoneArena tarafından ortaya atılan iddialara göz attığımızda X Phone telefonun 4.7-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olduğu belirtiliyor. Daha önceki Nexus modellerde olduğu gibi X Phone da microSD kart desteğinden yoksun olacak. Android 4.2.2 ile çalışacak telefonda Motorola’nın saf stok arayüz üzerinde bir takım değişiklikler yapacağı bildiriliyor.

Andronova

2013 yılında mobil dünyasının merakla beklenen telefonların biri olan X Phone hakkında şimdiye kadar birçok iddia ortaya atıldı. Konu hakkında gerek Motorola ve gerekse Google cephesinde net açıklamalar yapılmış değil. Bir süre önce Galaxy S4 lansmanından hemen sonra Vietnamlı bir forum sitesinde X Phone olduğu iddia edilen bir görsel paylaşılmış ve bazı detaylar aktarılmıştı. Ancak daha sonra görüntünün sahte olduğu görülmüştü.

X Phone telefonu (ya da projesi) Google’ın büyük önem verdiği ve üzerinden fazlasıyla kafa yorduğu bir çalışma. Arama motoru devi projenin yürütülmesinde dünyaca ünlü girişimci Guy Kawasaki’yi projede danışman olarak atadı. Kawasaki ise kısa süre önce Google+ hesabı üzerinden yayınladı modifiye edilebilir Porsche araba videosu ile X Phone projesinin benzer özelliklerde olacağının sinyallerini vermişti.

Motorola X Phone projesi için yaz döneminde birçok gelime yaşanması bekleniyor ancak 15-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Google I/O etkinliğinde bazı ipuçlarının elde edilmesi bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın