Motorola “X Phone” Cephesinden Yeni Görüntüler Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Özelleştirilebilir donanım iddialarıyla son dönemde bir hayli gündemde olan X Phone telefon(ları)(sızdırılan görseller birden fazla telefon iddiasını güçlendiriyor) hakkında yeni görseller ortaya çıktı. Kısa süre önce HTC M4 (HTC One Mini) olduğu öne sürülen bir görsel paylaşan evleaks, bu defa Motorola’nın yeni telefonuna ait sızıntıları Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Andronova

Söz konusu görseller daha önce sızdırılan “X Phone” başlıklı iddialara biraz daha inandırıcılık ekler. Yeni görseller net bir şekilde ortaya koyuyor ki telefon, AT&T operatörü için hazırlanmış ve kutusunda final tasarıma sahip. Resimlerde görüldüğü üzere telefonda son sürüm Google Play Store yer almakta. Arabirim ise Stock Android olarak dikkat çekerken, telefonun sunduğu tasarım itibariyle daha önce ortaya çıkan XT912A  model numaralı X Phone’a oldukça benziyor; hatta aynısı olduğuna dair iddialar da yok değil.

media 16933

Mart ayı içerisinde henüz prototip aşamasında olduğu bildirilen telefonun kutu içeriği ile birlikte sunulması final tasarımı gözler önüne sererken, iddia edilen teknik özellikler şu şekilde sıralanıyor: 4.65-inç boyutunda HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 4 çekirdekli Qualcomm 600 ya da S4 Pro işlemci birimi, Adreno 320 GPU, Android 4.3 ve 2.200mAh kapasiteli batarya.

2010 yılında 12.5 milyar dolar gibi rekor bir ücret ödeyerek Motorola’nın mobil bölümünü satın alan Google, uzun süredir devam ettirdiği Ar-Ge çalışmaların meyvesini bu yıl almaya başlayacak gibi görünüyor. Google I/O etkinliğinde Motorola cephesinde bir telefon duyurusu beklenmiyor ancak yine de bazı ipuçlarının elde edilmesi bekleniyor. Google, X Phone projesinde yer alan telefonlarda tıpkı Nexus serisinde olduğu gibi ultra-ekonomik bir fiyatlandırma benimseyerek ilk aşamada markanın kullanıcılara arasında yer edinmesini sağlayacak.

kaynak: androidandme

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın