Motorola, Yeni Moto X Reklamında

media 14178

Motorola, Yeni Moto X Reklamında Kişiselleştirmenin Eğlenceli Yönünü Gösteriyor

Andronova

Motorola, Google’ın satın almasından sonra büyük bir değişime uğradı. Daha katı hatlı tasarımdan, yumuşak, stil ve modaya uygun tasarımlara başladı. Sonrasında Lenovo‘nun Google’dan Motorola‘yı satın almasıyla tasarıma daha da ağırlık veren firma, Moto X için yayınladığı yeni reklam filminde, tasarımla hedefledikleri, kullanıcıya özel kişiselleştirmeyi çok eğlenceli bir şekilde anlatıyor.

Motorola, Yeni Moto X Reklamında

Motorola‘nın Moto Maker (Moto Yapıcı) isimli servisi aracılığıyla, Moto X için bir çok tasarım kişiselleştirme imkanı sunuluyor. Son reklam filminde öne çıkan özellikler, cihazın arka kapağındaki değişiklik imkanları, renk ve slogan gibi özel kişiselleştirmeleri gösteriyor.

Ülkemizde uzun süredir aktif olmayan ve Moto G ile deneme yapan Motorola, Lenovo’nun satın almasıyla birlikte hem pazardaki rekabetin artması hem de kendine özgün kalite ve tarzını beğenen kullanıcıların sahip olması için umarız Türkiye’ye ürünlerini getirir.

Gelin hep beraber Motorola Moto X’in eğlenceli reklam filmini izleyelim:

j_V-tgfgwyU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: androidcentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın