Motorola Moto X+1’in Yeni Görüntüleri Yayınlandı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Moto X’in devam modeline ait görüntüler sızmaya devam ediyor. Moto X+1 olarak isimlendirilen akıllı telefon iddiaya göre selefinden daha büyük bir ekran ve daha iddialı bir donanımı barındıracak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

5.1 ya da 5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekranla donatılacak Moto X+1’de Qualcomm cephesinden 2.3GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisi bulunacak. 2GB RAM, 32GB dahili depolanın (hafıza kart girişi bulunmuyor) yer verileceği akıllı telefonda ayrıca 12MP arka kamera, 5MP ön kamera ve 2.900mAh kapasiteli pil bulunacak.

Moto X+1’e ilişkin sızdırılan yeni görüntülerde telefonun tasarım detayları açığa çıkıyor. Moto X’ten ziyada Moto E tasarımına daha fazla benzeyen yeni nesil akıllı telefonda metal çerçeveye yer verilecek. Arka bölümde 12MP kamera, sensörün iki yanına yerleştirilen LED flaşlarla desteklenirken, ahşap arka kapak sızan resimlerde dikkat çeken bir diğer ayrıntı oldu.

Moto X modelinde kullanıcılara ahşap ve bambu malzemeye de sahip birçok kapak tercihi sunulurken, Moto X+1’de doğal malzemelere deri seçeneklerinin de eklenmesi bekleniyor.

Ağustos ya da eylül ayında kullanıcılarla buluşması beklenen Moto X+1’in bu defa daha fazla ülkede satışa sunulacağı gelen haberler arasında.

5cf7oneplus-one-vs-oppo-find-7-aa-13-of-15-710x399

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

5cf7oneplus-one-vs-oppo-find-7-aa-13-of-15-710x399

5cf7oneplus-one-vs-oppo-find-7-aa-13-of-15-710x399

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak