Motorola Moto X+1’in Yeni Görüntüleri Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Moto X’in devam modeline ait görüntüler sızmaya devam ediyor. Moto X+1 olarak isimlendirilen akıllı telefon iddiaya göre selefinden daha büyük bir ekran ve daha iddialı bir donanımı barındıracak.

5.1 ya da 5.2-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekranla donatılacak Moto X+1’de Qualcomm cephesinden 2.3GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisi bulunacak. 2GB RAM, 32GB dahili depolanın (hafıza kart girişi bulunmuyor) yer verileceği akıllı telefonda ayrıca 12MP arka kamera, 5MP ön kamera ve 2.900mAh kapasiteli pil bulunacak.

Moto X+1’e ilişkin sızdırılan yeni görüntülerde telefonun tasarım detayları açığa çıkıyor. Moto X’ten ziyada Moto E tasarımına daha fazla benzeyen yeni nesil akıllı telefonda metal çerçeveye yer verilecek. Arka bölümde 12MP kamera, sensörün iki yanına yerleştirilen LED flaşlarla desteklenirken, ahşap arka kapak sızan resimlerde dikkat çeken bir diğer ayrıntı oldu.

Moto X modelinde kullanıcılara ahşap ve bambu malzemeye de sahip birçok kapak tercihi sunulurken, Moto X+1’de doğal malzemelere deri seçeneklerinin de eklenmesi bekleniyor.

Ağustos ya da eylül ayında kullanıcılarla buluşması beklenen Moto X+1’in bu defa daha fazla ülkede satışa sunulacağı gelen haberler arasında.

5cf7oneplus-one-vs-oppo-find-7-aa-13-of-15-710x399

5cf7oneplus-one-vs-oppo-find-7-aa-13-of-15-710x399

5cf7oneplus-one-vs-oppo-find-7-aa-13-of-15-710x399

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir