İnce, Kompakt ve Uygun Fiyatlı Moto E Sızdı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil bölümü Lenovo bünyesine geçen Motorola yakın zamanda kullanıcıların karşısına giriş/orta seviye akıllı telefon Moto E ile çıkacak. Orta ve üst seviye kategorisi için bir taraftan Moto X’in devam modeli üzerinde çalışmalar sürdüren mobil dünyasının en köklü firmalarından Motorola’yı giriş seviyesinde temsil edecek Moto E’nin teknik özellikleri Meksikalı bir site tarafından ortaya çıkarıldı.

Moto G ile dünya genelinde önemli başarılar elde eden Motorola, Moto E ile bu başarıyı sürdürmek peşinde. 4.3-inç büyüklüğünde 720 x 1280p çözünürlüklü LCD ekranın eşlik edeceği akıllı telefonun işlemci birimini Qualcomm cephesinden 1.2GHz’de çalışan çift çekirdekli Snapdragon 200 oluşturacak.

Moto G’de olduğu gibi çift SIM kart desteğini beraberinde getiren Moto E’de dikkat çeken özelliklerden biri de kasa inceliğinde karşımıza çıkıyor. Telefon 6.2mm kalınlık ile adını en ince telefonlar listesine yazdıracaktır.

1GB RAM, 4GB dahili depolama ve listede yer almasa da hafıza kart desteğine sahip olmasını beklediğimiz Moto E’de ayrıca Android 4.4 KitKat işletim sistemi, FM Radyo, 5MP çözünürlüklü arka kamera, ön kamera, 1.900mAh kapasiteli pil, Dijital TV desteği ve Bluetooth özellikleri yer alacak.

Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen Moto E’nin Moto G’den daha ucuz bir fiyata sahip olması bekleniyor. Telefonun 230$ seviyesinden piyasaya sunulacağı iddia ediliyor.

gsmarena_002

kaynak: gsmarena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!