MP3 nasıl kısaltılır? MP3 müzik süresini kısaltma kesmek

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Müzikleri MP3 nasıl kısaltılır? MP3 müzik süresini kısaltma kesmek için ne yapmalıyım? Müzik nasıl kısaltılır? MP3 süresi nasıl kısaltılır? Müzik MP3 kesme programı uygulaması. Online MP3 kısaltma programsız!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android / iPhone cep telefonda MP3 müzik süresi kısaltmak için ne yapmalıyım? Müzikler nasıl kısaltılır? MP3 süresi kısaltma nasıl yapılır? Müzik süresi nasıl kısaltılır? MP3 zil sesi yapmak için ne yapmalıyım? Resimli anlatım! Audio Cutter, istediğimiz müzikleri kısaltmak yani kesmek için kullanılan yararlı bir uygulamadır. Audio Cutter basit arayüzü ile kolay bir şekilde ses formatını kısaltabilirsiniz. Uygulama hemen hemen çoğu ses formatını desteklemektedir. Ses parçalarını programsız tarayıcı üzerinden online kesebilirsiniz.

Audio Cutter, 300′ ün üstünde ses dosya formatını desteklemektedir. Aynı zamanda ses dosyasını cep telefonları için zil sesi oalrak kullanılabilir. Bu hizmet şuan için ücretsiz olarak kullanılabilmekte. Gerçekten pratik bir hizmet. Bilgisayarınıza her hangi bir ses düzenleme programı yüklemeden internetten kolay şekilde ve hızlı şekilde işleminizi yapabilirsiniz. Bu sistemle ses dosyalarını kesmek ve kısaltmak için her hangi bir beceri gerektirmez. Müzik dosyasını seçip yükleyip parçayı kesip  bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

MP3 nasıl kısaltılır? MP3 müzik süresi nasıl kısaltılır?

Müzik kısalma nasıl yaplır? mp3cut net sitesine gidiyoruz. Ekranda yer alan “Opne file” butonuna tıklayınız. Açılan bölümden MP3 müziklerin olduğu yeri geçip istediğimiz müzik parçasnı seçiyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Aşağıdaki gibi bir ekran açılacak. Bu bölümde aşağıda mavi şeritleri oynatarak parçayı kesiyoruz. Onaylamak için “Cut” butonuna tıklıyoruz. İstersenizde AMR, WAV ve AAC formatlarını seçebiliyoruz. Kısalttığımız müzik dosyasını indirmek için “Download” yazısına tıklıyoruz. Kestiğimiz müzik dosyasını kayıt edeceğimiz yeri seçiyoruz.

MP3 nasıl kısaltılır

MP3 müzik süresini kısaltma

 MP3 müzik süresini kesmek

mp3 zil sesi yapma

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

müzik zil sesi yapma

müzikler zil sesi nasıl olur

mp3 zil sesi nasıl yapılır


Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2016, 19:55

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak